XIV SPŁYW TWARDZIELI KALISZ - PROSNA 2020

 Kopia zapasowa baner internet 14 ST

Zarząd KKW Fala i Kaliskiego Związku Żeglarskiego z przykrością informuje, że 14 Spływ Twardzieli Kalisz Prosna 2020 ze względów epidemiologicznych się nie odbędzie.
O nowym terminie zawodów powiadomimy zawodników i kibiców wydarzenia. 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
PLAKAT 14 ST 2020.cdr B2
 
 

7 PIKNIK RODZINNY "CHOINKA NA PROŚNIE 2019" PRZESZEDŁ DO HISTORII

VII Piknik Rodzinny "Choinka na Prośnie 2019" przeszedł do historii. Kolejny raz jedyna w Polsce choinka zakotwiczyła na Prośnie. Jak co roku dzieci nie zawiodły organizatorów ! Tak pięknych dekoracji jeszcze nie podziwialiśmy na poprzednich drzewkach. Szczególnie cenne są te wykonane przez dzieci własnoręcznie. Nadleśnictwo Kalisz rozdało uczestnikom 1500 sadzonek świerków. W konkursach i zawodach dla dzieci wręczyliśmy kilkaset upominków ufundowanych przez Prezydenta Miasta Kalisza Krystiana Kinastowskiego. Dzięki uprzejmości Pana Jerzego Rudowicza, wszystkie chętne dzieci poznały małe koniki Kubę i Serfera. Żeglarze z Kaliskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego odbyli wiele rejsów z dziećmi po Prośnie, wielką łodzią motorową. A patronat medialny Radia Centrum FM doskonale rozpropagował Piknik w swoich audycjach. Można było złowić na wędkę rybkę, co prawda nie w Prośnie ale w łodzi 

Grudniowa aura była dziś łaskawa a dla zmarzniętych uczestników była gorąca grochówka, kiełbaska i kaszanka z grilla oraz gorące napoje. Dla tych, którym nie udało się dotrzeć na pinik pozostało tylko podziwianie choinki pływającej po Prośnie.
Już dziś organizatorzy - Kaliski Klub Wodny "Fala" i Nadleśnictwo Kalisz zapraszają za rok 19 grudnia.